Ziyaretçi Defteri


Yücel / Gençal / 25 Eylül 2012
Merhaba, siteniz çok güzel. Tebrik ediyorum. (Merhaba, desteğinizi esirgemediğiniz için teşekkür ederiz. - İslami Hayat)

malik bin sinan / jamaika / 12 Eylül 2012
çok değerli yazarlarımız var. içerik güzel. mübareğin yazıları ise her zaman ki gibi gönülleri etkiliyor....

İsmail Ergenç / Trabzon / 05 Eylül 2012
Merhaba, Bu derginin arşivi derli toplu olmuş. Aynısı Gülistan içinde olmalı. Çünkü Gülistan dergimiz daha eski ve eski sayılara ulaşamadığımız gibi sitede aradığımız bir bilgiyi kolaylıkla bulamıyoruz. Umarım dikkate alırsınız.

Rıdvan Akbulut / MARDİN / 15 Temmuz 2012
Esselamu Aleykum ve Rahmetullahi Berekatu hu... İslami Hayat Dergisinde Emeği Geçen Bütün Gönül Dostlarına Selam Olsun. Rabbul Alemin Hepinizden Razı ve Hoşnut Olsun

mustafa ilgaz / BURDAN / 10 Mayıs 2012
DERGİNİN ADINI ÇOK BEĞENDİK. BAZI KÖŞELERİ VE YAZILARI İLGİYLE TAKİP EDİYORUZ.EVLİYA SEVEN AİLELERİN FAYDALANACAĞI YAZILARA AĞIRLIK VERMENİZİ DİLERİZ...

Ayşe Erbağ / İstanbul / 25 Nisan 2012
Derginizi çok beğendim. Allah razı olsun.

Umut Yüksel / İstanbul / 03 Nisan 2012
Derginiz çok güzel. Ama daha yeni. Bence böyle bir siteyi önce Gülistana yapmak lazımdı. Çünkü gülistan da büyük bir arşiv var. İleri ki zamanlarda buda büyük bir kütüphaneye dönüşecek ama. Allah hepinizin yardımcısı olsun.

Zeki Akalın / İstanbul / 21 Mart 2012
Yayın hayatınızda başarılar dilerim. Henüz basılı dergiyi görme fırsatım olmadı. Ama sitenizden gördüğüm kadarıyla güzel yazılar var gibi. Kategori başlıklarınız güzel seçilmiş. Ama sanki biraz eksik. Herhalde ileriki zamanlarda bu kategoriler çoğalacak. Saygılarımı iletiyorum.

Hatice Sorkun / İstanbul / 20 Mart 2012
Dergi içeriğinizi çok beğendim. Ana sayfa biraz karışık olmuş. :) Hepinize Allah kolaylık versin. amin -:)

Ayfer Toklu / İstanbul / 16 Mart 2012
Çalışmalarınızda Rabbim yardımcınız olsun. Tam bir Müslüman Aile Dergisi olmuş. Genel Yayın Yönetmeni arkadaşımı da Allah kolaylıklar versin.

Hasan Hayri Cengizalp / İstanbul / 12 Mart 2012
Gülistana göre çok daha güzel bir web sitesi. Derli toplu. İstanbul Pendik'ten selamlar.

Ziya Alpkapı / İstanbul / 08 Mart 2012
Sitenizi beğendim. Gülistan da böyle anlaşılır bir şey olsun. Aradığımızı bulamıyoruz gülistanda. Düzgünde çalışmıyor gülistan. Bu dergi güzel olmuş sade ve anlaşılır. Ana sayfa biraz boş kalmış her halde dergi yeni ve yazı olmadıgı için.

Hatice Zümrüt / Zonguldak / 08 Mart 2012
Değerli kardeşlerim. Yeni yayın hayatınızda Rabbim sizleri muvaffak eylesin. İşlerinizi rast getirsin. Allah razı olsun hepinizden.

Mücahit Esvetoğlu / İstanbul / 06 Mart 2012
Hayırlı Olsun inşallah

Hüseyin / Alpgül / 06 Mart 2012
Merhaba, site çok güzel olmuş. Başka siteler gibi karma karışık değil. Dergi içinde geçen yazıları da çok iyi buldum. En kısa zamanda da basılı nüshasını elde etmeye çalışacağım. Selam ve muhabbetlerimle. Yolunuz açık olsun.

sakip güler / istanbul / 05 Mart 2012
s.a. öncelikle bu yapmış oldunuz çalışma için tüm dergi çalışanlarına canı gönülden çok teşekküreder ve saygılarımı sunarım allah c.c. sizlerden razı olsun inşallah sadatların dualarıyla islami hayat dergisi tüm ümmedi muhammed'e (a.s.v.)hayırlı olmasını yüce rabbimdem dilerim saygılarımla s.a.

Osman Altın / İstanbul / 21 Şubat 2012
Merhaba, derginiz hayırlı uğurlu olsun. Allah hizmetinizde daim kılsın. Selamlar.

  • 1